Breadcrumbs

Home Warto wiedzieć schematy RAKS SQL

schematy RAKS SQL PDF Drukuj

Jesteś księgową, pracujesz lub prowadzisz biuro rachunkowe i pracujesz w programie RAKS SQL, jednak:

- uważasz, że program jest zbyt skomplikowany

- słyszałaś, że program jest świetny, ale nie potrafisz korzystać z ułatwień,

mogę Ci pomóc.

Pierwszą fakturę w programie księgowałam godzinę. Po pracy w Symfonii, której obsługa jest w miarę instynktowna, praca w programie RAKS SQL wydawała się niezwykle skomplikowana.

Jednak program ma świetną funkcję w postaci schematów księgowych i wzorców księgowań, które sprawiają, że „samo się księguje”.

Uważam, że żeby stworzyć dobry schemat księgowania, trzeba mieć doświadczenie w księgowości. Wiadomo, że nie każdy księgowy musi być informatykiem i nie każdy informatyk musi być księgowym.

Pomogłam już wielu księgowym. Jak do tej pory rozpisałam każdy schemat. Schematy szyję na miarę, według indywidualnego zamówienia. Oferuję również pomoc w nauce obsługi programu. Wdrażam wzorce księgowania, uczę jak rozksięgowywać wyciągi bankowe, raporty kasowe, czy faktury sprzedaży. Łączę się zdalnie i szkolę (nawet w godzinach późno popołudniowych) lub przyjeżdżam na miejsce (rejon powiatu puckiego i Trójmiasta).

Bo „wszystko jest trudne, zanim stanie się proste” – tak jest z programem RAKS SQL.

Jeśli potrzebujesz schematu księgowania lub po prostu pomocy w obsłudze programu  – zadzwoń 601 677 393 lub napisz Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

                                                                                                                                              Dorota Gończ

 


 


 

   
 
 
 
 

Ankieta

Czy jesteś zadowolony ze swojego obecnego biura?
 

Noclegi

 
 
 
Inspiracja ;-))